07
سپتامبر

خرید رنگ چوب روسی

برای خرید رنگ چوب روسی لام است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

یکی از مهم ترین نکاتی که در زمان خرید رنگ چوب روسی و همچنین سایر سطوح چوبی باید مورد بررسی قرار گیرد اطلاع از انواع رنگ ها و پولیش ها می باشد.

در مطالب قبلی شما را با نحوه خرید رنگ چوب فضای خارجی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در مورد انواع رنگ چوب روسی و نکات مهم در خرید آن ها به دست آورید.

نکات مهم در خرید رنگ چوب روسی

رنگ کردن سطوح چوبی یا حصار یک پروژه DIY کاملاً عملی است. برای اینکه سطوح چوبی مقاوم تر و جذاب تری داشته باشید لازم است تا این کار را انجام دهید.

رنگ چوب

استفاده از پرایمر

برای بررسی رنگ چوب، مهندسان آزمایش CR دو لایه رنگ بر روی تخته های کاج کشیدند. برای جلوگیری از آسیبی که اشعه ماورابنفش به سطوح چوبی وارد می کند بهتر است تا از رنگ چوب استفاده کنید.

یک سال آزمایش به شما می گوید که یک رنگ پس از یک سال روی سطوح چوبی، یا حدود سه سال از هوازدگی در سطح عمودی مانند نرده ها و فنس های چوبی مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از رنگ هایی که به محیط زیست آسیبی وارد نمی کنند.

رنگ های چوب امروزی باید مطابق با قوانین محیطی باشند که ترکیبات آلی فرار کمتری را داشته باشند. VOC ها با آلودگی، مه دود و مشکلات تنفسی ارتباط دارند و می توانند باعث سردرد و سرگیجه شوند. برخی حتی ممکن است سرطان زا باشند. به همین خاطر برای استفاده از رنگ های مختاف سطوح چوبی لازم است تا به مواد تشکیل دهنده آن توجه کنید.

آرسنیک و سطوح چوبی قدیمی

قبل از سال 2004 بیشتر سطوح چوبی از فشار الوارهای تصحیح شده با آرسنات مس کروم (CCA) ساخته شده بودند تا از پوسیدگی و همچنین حمله حشرات جلوگیری کنند.

اگر سطوح شما از الوار CCA ساخته شده و سطح آن پوسته پوسته شده است، پیشنهاد می کنیم با یک فرد حرفه ای کمک بگیرید تا با خیال راحت روکش قدیمی، گرد و غبار و آوار را پاک کند.

آماده سازی

شستشو و ساولین مرمباده کشی اولین مراحل معمول آماده سازی است. اگر می خواهید یک سطح چوبی جدیدتر داشته باشید، قبل از شروع دستورالعمل ها را بخوانید و قسمت های مجاور را با ورق های پلاستیکی بپوشانید.

فشار مورد نیاز معمولاً 1500 پوند بر اینچ مربع است. نوک اسپری زاویه باز 25 تا 40 درجه اسپری نسبتاً وسیعی ایجاد می کند که از چوب محافظت می کند. اسپری را زاویه دار کنید و آن را بین 6 تا 12 اینچ از سطح چوب دور نگه دارید.

انواع رنگ های چوب

سیلر و کیلر بسته به میزان دانه طبیعی چوب که متفاوت هستند مختلف است. استفاده از رنگ های مات بیشترین ماندگاری را دارند.

اما ممکن است بنا به دلایل زیبایی، یک پایان نیمه شفاف یا شفاف را ترجیح دهید. قیمت رنگ های چوب در رتبه بندی ما از 15 تا 50 دلار در هر گالن است.

جامد

لکه های جامد که به عنوان مات نیز شناخته می شوند، به طور کلی طولانی ترین حالت را دارند بهترین ها باید روی سطوح چوبی سه تا پنج سال دوام داشته باشند. جامدات دانه چوب را به همان شیوه رنگ پنهان می کنند، بنابراین برای قسمت های کاج خوب است، جایی که دیدن دانه مهم نیست.

ویژگی های رنگ های جامد دارای اشکالاتی است: آنها ممکن است یک فیلم ایجاد کنند، به خصوص پس از چندین لایه، که می تواند مانند رنگ پوست، تراشه و ترک بخورد. و عملکرد بسیار متفاوت است. لکه های موجود در این گروه در تست های ما نمره کلی 12 تا 80 (از 100 مورد ممکن) را کسب می کنند.

نیمه شفاف

این نوع رنگ ها دانه های چوب را رنگ می کند اما اجازه می دهد تا به رنگ آن نفوذ کند، آنها را برای چوبی که می خواهید خودنمایی کند و جذاب تر به نظر برسد انتخاب کنید به عنوان مثال سرو قرمز غربی.

اما بهترین رنگ نیمه شفاف در رتبه بندی ما به سختی رنگ های جامد بالا نیست و داده های ما نشان می دهد که این نوع رنگ ها احتمالاً فقط دو تا سه سال روی یک سطوح چوبی دوام خواهند داشت. عملکرد این نوع رنگ ها در عملکرد نیز بسیار متفاوت است و امتیازات کلی 12 تا 65 را بدست آورده است. بنابراین قبل از خرید محصولات را در رتبه بندی ما مقایسه کنید.

سیلر های شفاف

این نوع از رنگ چوب روسی ممکن است همراه با مواد دافع آب حاوی رنگدانه های کمی باشند یا هیچ رنگدانه ای نداشته باشند. آنها برای برجسته سازی زیبایی چوب دانه طبیعی ایده آل هستند، اگرچه بدون هیچ کاری برای بازگرداندن اشعه ماورا بنفش، چوب با گذشت زمان خاکستری می شود.

و احتمالاً باید سالانه به سطوح چوبی خود را رسیدگی کنید. به عنوان یک گروه، آزمایش شده امتیازات کلی را از 5 تا 28 (از 100) کسب می کنند.

Behr یک مارک برتر در پوشش سطوح چوبی خارجی است و به طور انحصاری در در این مجموعه در دسترس است. برای سطوح چوبی ها، بهر سیلر های جامد، نیمه شفاف، متناسب با چوب و شفاف ارائه می دهد.

برای خرید بهترین انواع رنگ چوب روسی با کارشناسان ما در تماس باشید.