16
فوریه

4 مزیت فوق العاده رنگ چوب ترمو

آیا می دانید استفاده از رنگ چوب ترمو چه مزیت ها و فوایدی می تواند برای الوار های چوبی شما داشته باشد؟

با استفاده از پوشش های مخصوص چوب ترمو می توان دوام و ماندگاری ترمووود را تا حد قابل ملاحظه ایی افزایش داد.

در مطالب قبلی شما را با برخی از مهم ترین ویژگی ها و مشخصات چوب ترمو آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید.

مهم ترین مزیت های رنگ چوب ترمو

با استفاده از این نوع رنگ ها شما در بهبود چوب حرارت دیده موفق خواهید بود.

برای نقاشی بیرونی سطوح چوبی اره دار و برنامه ریزی شده، و همچنین برای رنگ آمیزی با سطح اولیه و یا قبلاً با رنگ روغن سطوح چوبی مطابق با دستورالعمل های استفاده شده.

محافظت از سطح چوب در برابر آب و هوا

استفاده از این نوع رنگ ها در شرایط مختلف اب و هوایی برای دوام و ماندگاری هر چه بیشتر ترمووود پیشنهاد می شود. سطح انعطاف پذیر است و مطابق با بستر و فصول تنظیم می شود. یک رنگ مقاوم در برابر آب را تشکیل می دهد که به بخار آب نفوذ می کند.

جذابیت و زیبایی بیشتر سطوح چوبی

برخی از این نوع رنگ ها نیمه مات هستند که چشم از آن خسته نمی شود. احساس ذاتی چوب را می توان در هر دو سطح تخته و چوب حس کرد.  یک رنگ چوب می تواند به خوبی از ترمووود نگهدارنده کند.

رنگ ترمووود

دوام و ماندگاری

پتینه سن مشخصه رنگ روغن و همچنین محو شدن تدریجی سطح براق مناسب است.

رنگ های کاربردی روغنی

خانه های چوبی به طور سنتی با رنگ روغن تزئین می شدند. رنگ روغنی برای چنین مواردی ایده آل است.

شرایط استفاده از رنگ چوب ترمو

سطح قابل استفاده باید خشک باشد دمای هوا باید حداقل 5 درجه سانتیگراد باشد و رطوبت نسبی هوا در زیر کاربرد و خشک کردن سطح از 70٪ باشد. در نور شدید آفتاب یا هوای مرطوب و سرد کار نکنید. کار را طوری برنامه ریزی کنید که قبل از غروب آفتاب رنگی که زدید خشک شود.

آمادگی های لازم

برای سطوح بهبود نیافته

خاک و گرد و غبار را از سطوح جدید چوبی جدا کنید. قبل از درمان سطوح چوب سخت را با White Spirit پاک کنید. همیشه قبل از استفاده از رنگ، سطوح چوبی بیرونی را با روغن پایه پوشش دهید.

برای سطوح بهبود یافته

سطح را با ماده تمیز کننده (مالیپسو) بشویید و سپس آن را با آب بشویید. رنگ قدیمی که زده بودید را می توانید با کاردک بردارید. سطح ماسه را پایین بیاورید و گرد و غبار را از سطح ترمووود پاک کنید.

جلا دهندگی

قبل از استفاده و به طور مکرر هنگام استفاده، رنگ را به درستی هم بزنید. سطوح جدید جدید با براق Unica Super 90 با 20٪ White Spirit نازک شده است.

برای خرید رنگ چوب ترمو با مناسب ترین قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باششید.