رنگ ترمووود
09
مارس

5 ویژگی مهم رنگ چوب ترموود

در هنگام انتخاب رنگ چوب ترمو به چه نکاتی اهمیت می دهید؟ آیا می دانید خرید رنگ چوب یکی از مهم ترین نکاتی است که باید مورد توجه قرار گیرد.

همانطور که می دانید ترمووود ها به دلیل فرایند گرما دهی که روی آن ها انجام می شود دوام و ماندگاری بسیار زیبا تری دارند. برای رنگ کردن و پوشش دهی این نوع چوب ها لازم است تا از رنگ چوب ترمو استفاده شود.

در مطالب قبلی شما را با 4 فایده استفاده از چوب ترمو آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در این زمینه به دست آورید.

یکی از مهم ترین ویژگی های چوب هایی ترمو ماندگاری بسیار بالای آن ها می باشد. با استفاده از رنگ های مخصوص می توان این ماندگاری و دوام را تا حد قابل ملاحظه ایی افزایش داد و سطوح چوبی را برای قرار گرفتن در معرض شرایط مختلف محیطی آماده کرد.

چوب ترمو

مهم ترین مشخصات رنگ چوب ترموود

  1. استفاده از رنگ چوب ترموود باعث می شود تا جلوه و شفافیت سطح چوب با استفاده از مواد غیر سمی افزایش پیدا کند.
  2. این نوع پوشش ها حاوی مواد معدنی، سیلیکات و … هستند. این پوشش دهنده ها باعث می شوند تا سال ها ترمووود در هر نوع شرایط آب و هوایی مقاومت و استحکام خود را از دست ندهد.
  3. یکی از جذاب ترین رنگ هایی که می توانید برای چوب ترموود در نظر بگیرید رنگ طوسی است که می توانید برای استفاده در نمای ساختمان های پوشیده شده با چوب ترمو مورد استفاده قرار گیرد.
  4. اگر از رنگ های با کیفتی برای پوشش دهی چوب های ترمووود استفاده کنید نیازی به مراقبت و رسیدگی نخواهند داشت.
  5. این نوع رنگ های بدون هیچ گونه ماده سمی و میکرو پلاستیک هستند همچنین بدون بو می باشند.
  6. میزان ماندگاری رنگ های چوب بستگی به میزان تابش نور خورشید به آن ها را دارد.

برای تهیه بهترین انواع رنگ چوب ترموود می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.