23
آوریل

آشنایی با رنگ های جذاب چوب ترموود

همانطور که می دانید استفاده از رنگ چوب ترموود باعث می شود تا ترمووود های شما نمای زیبا و درخشانی به خود بگیرند. برای ترمووود می توانید از طیف گسترده ایی رنگ چوب ترمو استفاده کنید.

در مطالب قبل شما را با نحوه رنگ زدن الوار های ترمووود آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد رنگ های مختلف چوب ترمو از برند معتبر و شناخته شده بهر اطلاعات لازم را به دست آورید.

انواع رنگ های چوب ترمو

  • رنگ های دکوور پیشرفته
  • رنگ های سولید
  • رنگ های نیمه روشن
  • رنگ های روشن

آشنایی با رنگ های دکوور پیشرفته

این نوع رنگ چوب ترمو علاوه بر چوب ترمو برای رنگ زدن روی بتن نیز مناسب است. این نوع رنگ چوب ترمو 100% اکرلیک می باشد و بیش از ¼ از شکاف ها و خراش های موجود در سطوح چوبی و بتنی را می پوشاند. این نوع رنگ چوب ترمو از لغزندگی و سر شدن سطوح مختلف جلوگیری می کند. و برای استفاده در سکو ها، ریل ها، پاسیو ها و اطراف استخر و فضای پیاده رو های داخل حیاط بسیار مناسب است.

در کجا می توان از این نوع رنگ ترمووود استفاده کرد؟

برای پوشش دهی نمای خارجی، و همچنین پوشش دهی سطوح چوبی با خراش های افقی و یا عمودی بسیار مناسب است. از این نوع رنگ بهر نباید در گاراژ ها و مکان هایی که خودرو عبور می کند استفاده کرد.

برای نتیجه گیری بهتر در هنگام استفاده از رنگ چوب ترمو لازم است تا قبل از استفاده تمامی سطح چوبی مورد نظر را تمیز کنید، سطح چوبی را از هر نوع روغن، چربی و آلودگی پاک کنید. علاوه بر این اگر سطح مورد نظر دارای قارچ و یا کپک شده اسست لازم است تا آن ها را نیز پاک کنید. برای اطلاع بیشتر در مورد آماده سازی چوب ترمو می توانید مطالب قبل را مطالعه کنید.

برای تهیه بهترین انواع رنگ چوب ترموود با کارشناسان ما در تماس باشید.