18
آوریل

راهنمای رنگ زدن الوار های ترمووود

همانطور که می دانید استفاده از رنگ چوب ترمو علاوه بر زیبایی ترمووود باعث جلا دادن و همچنین دوام چوب ترمو می شود.

در مطالب قبل شما را با نحوه روکش زدن با رنگ چوب ترمو، راهنمای آماده سازی چوب ترمو و آشنایی با استفاده از رنگ چوب ترمو آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد رنگ زدن الوار های ترمووود اطلاعات بیشتری به دست آورید.

رنگ چوب ترمو بهر به عنوان یکی از بهترین و با کیفیت ترین انواع رنگ برای ترمووود ها مورد استفاده قرار می گیرد. با استقاده از رنگ چوب ترمو بهر می توانید دوام و مقاومت الوار های ترمووودتان را افزایش دهید. استفاده از رنگ چوب ترمو باعث براق شدن و کاربرد فوق العاده ترمووود می شود. شما می توانید الوار های قدیمی را با استفاده از رنگ بهر زیبا و نو کنید.

برای نتیجه گیری های بهتر لازم است تا از به نکات زیر دقت کنید.

با استفاده از  BEHR PREMIUM® Wood Stain & Finish Stripper بهتر است تا ابتدا لکه ها و آلودگی های موجود در سطح چوبی را پاک کنید. همچنین برای پاک کردن و زخیره کردن رنگ چوب ترمو بهتر است تا از  BEHR PREMUIM® All-In-One Wood Cleaner. استفاده کنید.

برای رنگ زدن الوار ها بهتر است تا از یک قلموی با کیفیت استفاده کنید.

مرحله اول

رنگ بهر را با یک قلموی با کیفیت روی یک روی سطوح ترمووود بمالید. برای استفاده از رنگ چوب ترمو بهتر است تا ابتدا از راهنمای استفاده از رنگ بهر استفاده کنید.

استفاده از اسپری پمپی نیز برای جلا بخشی به ترمووود بسیار مناسب خواهد بود.

مرحله دوم

از یک قلموی دیگر نیز برای ثابت کردن رنگ چوب ترمو استفاده کنید. برای رنگ زدن چوب ترمووود می توانید از بالا به پایین رنگ بزنید.

مرحله سوم

تا زمانی که الوار ها به خوبی رنگ گرفتند این کار را تکرار کنید.

برای تهیه بهترین انواع رنگ چوب ترمو می توانیید با کارشناسان ما در تماس باشید.