25
مارس

آشنایی با استفاده از رنگ چوب ترمو بهر

همانطور که می دانید یکی از بهترین برند های شناخته شده برای رنگ چوب ترمو برند بِهر است. در مطالب قبل شما را با نحوه استفاده از رنگ چوب ترمو و همچنین ترفند هایی در استفاده از رنگ چوب ترمو آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد رنگ ترمووود بهر اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

با استفاده از رنگ ترمووود می توانید از سطوح چوبی در لوازم منزل نگهداری کنید. همچنین می توانید فنس کشی های قدیمی و کهنه را دوباره نو کنید. به طور کلی می توان با استفاده از رنگ چوب ترمو می توان ظاهر تمامی سطوح چوبی ترمووود موجود در منزلتان را   نو کنید.

برای اینکه نتیجه بهتری در استفاده از رنگ ترمووود بهر به دست آورید لازم است تا به موارد زیر دقت کنید.

جلا دهنده و همچنین رنگ را با استفاده از یک قلموی رنگ با کیفیت و مخصوص انجام دهید. البته می توانید از اسپری رنگ و یا غلطک نیز برای زدن رنگ به ترمووود نیز انجام دهید. به خاطر داشته باشید که استفاده از رنگ چوب ترمو برای کاربرد های مختلف متفاوت خواهند بود.

چطور می توانیم از رنگ ترمووود برای فنس های چوبی استفاده کنید؟

با استفاده از محصولات بهر می توانیدظاهری زیبا به فنس های چوبی خود ببخشید.

برای نتیجه گیری بهتر: لکه های قدیمی را پاک کنید. برای پاک کردن قارچ ها و کپک های موجود در سطح چوبی بهتر است از  BEHR PREMUIM® All-In-One Wood Cleaner. استفاده کنید.

مراحل استفاده از این نوع رنگ ترمووود

مرحله اول

با  یک قلموی رنگ با کیفیت و یا غلطک ماده را روی سطوح چوبی مورد نظر بمالید.

مرحله دوم

برای اطمینان بیشتر بهتر است تا یک دور دیگر این کار را انجام دهید. از جلا دهنده مخصوص برای ترمووود استفاده کنید. از بالا به پایین قلمو را بکشید.

مرحله سوم

تا زمانی که اطمینان پیدا می کنید تمام سطوح چوبی رنگ شده اند این کار را ادامه دهید.

برای تهیه بهترین انواع رنگ چوب ترمو با کارشناسان ما تماس بگیرید.