14
مه

رنگ چوب ترمو( رنگ های نیمه روشن)

همانطور که می دانید رنگ چوب ترمو انواع مختلفی دارد. برای دوام و مقاومت و همچنین زیبایی هرچه بیشتر سطوح چوبی می توانید از رنگ چوب ترمو استفاده کنید. در مطالب قبل شما را با عواملی که در انتخاب رنگ چوب ترمو باید مد نظر داشته باشید آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد رنگ چوب ترمو مخصوصا دسته رنگ های نیمه روشن، اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

همانطور که قبلا هم گفتیم رنگ های ترمووود برند معروف بِهر به 4 دسته طبقه بندی می شوند: رنگ ها دکوور پیشرفته، رنگ های سولید، رنگ های نیمه روشن، رنگ های روشن.

در مطالب قبلی شما را با رنگ های دکوور و همچنین سولید آشنا کردیم. در این مقاله می خواهیم بیشتر در رابطه با رنگ های سولید صحبت کنیم. با ما همراه باشید.

با استفاده از این نوع رنگ ترمووود می توانید مقاومت و حفاظت بیشتری را برای سطوح چوبی خود در نظر بگیرید. این نوع رنگ ها 100 درصد اکرلیک هستند. این محصول به عنوان محافظی در برابر اشعه مضر یو وی خورشید تا از 6 تا 8 سال دوام می آورد.

اگر برای فنس کشی از چوب ترمو استفاده کرده اید می توانید با استفاده از این نوع رنگ بهر زیبایی و دوام فوق العاده ایی را به الوار های چوبی خود هدیه دهید. این نوع رنگ های برای استفاده در آب و هوای معتدل استفاده می شود. برای نتیجه گیری بهتر لازم است تا ابتدا لایه اول را نازک بزنید سپس لایه دوم را امتحان کنید. لازم به ذکر است که این رنگ ها ضد آب هستند.

قبل از استفاده از این نوع رنگ ترمووود بهتر است تا سطوح چوبی را تمیز و آماده کنید. سطوح ترمووود به دو لایه رنگ چوب ترمو نیمه روشن بهر نیاز دارند. با آب و مواد شوینده می توانید سطوح چوبی رنگ شده را تمیز کنید.

برای تهیه بهترین انواع رنگ چوب ترمو می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.