ترموود
23
مه

خرید چوب ترمو

برای خرید چوب ترمو به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ چه فاکتور هایی باعث می شود تا بتوانید در خریدن این الواز ها و تخته چوب ها انتخاب بهترین داشته باشید.

در مطالب قبلی شما را با دلایل انتخاب چوب ترمو آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا شما را در خرید این نوع چوب ها بیشتر راهنمایی کنیم.

با حرارت دهی به چوب در دمای 180 تا 230 درجه سانتی گراد می توان این نوع چوب ها و الوار ها را به چوب ترمو تبدیل نمود.

چوب های ترموود به خاطر دوام و ماندگاری طولانی که دارند و همچنین گرم دهی بدون استفاده از مواد شیمیایی بسیار مورد توجه قرار گرفته اند.

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از این نوع چوب ها ماندگاری و دوام آن ها می باشد. یکی دیگر از مهم ترین مزیت های استفاده از چوب ترمو توانایی بازیافت آن ها می باشد.

بعد از مدت زمان زیادی که از این نوع الوار ها استفاده کردید می توانید دوبار از آن ها به عنوان چوب های حرارت دیده نشده استفاده کنید.

چطور چوب ترمو بخریم؟

همانطور که می دانید چوب ترمو از فراید گرما و حرارت دهی به چوب تولید می شود.

در هنگام انتخاب این نوع چوب ها لازم است تا ابتدا ابعاد و مقدار چوب مورد نیازتان را مشخص کنید.

همچنین باید بدانید که از این نوع تخته های چوبی برای چه کاربردی می خواهید استفاده کنید.  به طبع استفاده از چوب هایی که برای نمای ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند و با تخته چوب هایی که برای ساخت وسایل چوبی استفاده می شوند متفاوت خواهند بود.

یکی دیگر از فاکتور های که باید در هنگام خرید ترموود مورد بررسی قرار دهید این است که از چه شیوه هایی برای حرارت دهی به چو و تبدیل آن به ترموود استفاده شده است. بهتر است از چوب هایی که در روند حرارت دهی به آن ها از مواد شیمیایی استفاده می شود انتخاب نکنید.

ترمووود

قیمت چوب ترمو

ترموود به طور کلی ارزان تر از اکثر الوار های سخت چوب است، و آن را به عنوان یک محصول بسیار مقرون به صرفه و محبوب برای اکثر تولید کنندگان و توسعه دهندگان تبدیل می کند. در فرآیند تولید شامل هیچ ماده شیمیایی نیست، به این معنی که تولید آن ارزان تر است.

با این حال، برای بهترین و رقابتی ترین قیمت های ترموود، ما اکیداً توصیه می کنیم از امروز حتما در مورد روش تولید و همچنین فروشندگان مختلف اطلاعات کافی را به دست آورید.

قیمت چوب ترمو به چه فاکتور هایی بستگی دارد؟ چه عواملی بر قیمت ترموود موثر  است.

اگر بخواهید از این نوع الوار ها برای ساخت نمای خارجی استفاده کنید چقدر باید هزینه کنید.

نما های چوبی به دلیل جذابیتی که دارند و همچنین لایه عایق حرارتی که بر روی آن ها ایجاد می شود و نیز سهولت نصب آن ها باعث شده است تا از اهمیت بالایی برخوردار باشند.

استفاده از چوب ترمو به عنوان نمای خارجی باعث می شود تا دوام و ماندگاری نمای شما نیز بسیار بالا باشند.

همچنین در تمامی شرایط آب و هوایی نیز می توان از چوب ترموود برای پوشش دهی نمای بیرونی ساختمان استفاده کرد.

استفاده از چوب ترمو یکی از راه های صرفه جویی در بسیاری از هزینه ها می باشد.

این الوار ها نه تنها نمای بسیار زیبایی را برای شما فراهم می کنند بلکه در صرف هزینه نیز به صرفه می باشند.

هر چه تولید این الوار ها به شکل درست تری انجام گیرد دوام و ماندگاری و همچنین کیفیت چوب ترمو نیز بسیار بالا تر خواهد بود.

قیمت چوب ترمووود به طور معمول از 10 تا 40 دلار متغیر می باشد.

برای خرید بهترین انواع چوب ترمو با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.