رنگ چوب ترمو
16
ژانویه

آشنایی با مهم ترین ویژگی های رنگ چوب ترمو

رنگ چوب ترمو در برابر نور خورشید بسیار مقاوم است.

چوب ترموی درخت صنوبر معمولا در برابر تمامی شرایط آب و هوایی بسیار مقاوم است. اما با این حال مقاومت در برابر اشعه یو وی و همچنین تغییر رنگ چوب ترمو نیازمند استفاده از رنگ چوب ترمو است، البته رنگی که مخصوص چوب ترمو باشد و از کیفیت بالایی نیز برخوردار باشد. بعد از استفاده از رنگ چوب ترمو می توانید آن را در بیرون و در فضای باز نصب کنید. استفاده از رنگ چوب ترمو باعث می شود که چوب ترمووود شما تغییر رنگی نداشته باشد و همچنین خواص فوق العاده خود را از دست ندهد.

چوب ترموی زبان گنجشک نیز در برابر اکثر شرایط آب و هوایی نیز بسیار مقاوم و با دوام است. با این حال استفاده از روغن تِکنوز و یا سایر برند های معروف، می توانند چوب ترمو را در برابر اشعه یو وی به خوبی حفظ کنند. علاوه بر این استفاده از این روغن باعث زیبا ماندن چوب ترمووود نیز می شود. رنگ های تکنوز در 80 طیف رنگی موجود اند و همچنین بسیار جاذب اند.

علاوه بر موارد فوق لازم به ذکر است که این رنگ ها طرح و نقش روی چوب را نیز حفظ می کنند. تنوع در تولید این محصولات باعث شده است تا مشتریان بسیار زیادی از رنگ چوب ترمو استفاده کنند.

آشنایی با رنگ کردن چوب

چوب ترمو در 4 مرحله رنگ می شود.

با انجام مراحل زیر می توانید اطمینان حاصل کنید که چوب ترمو شما در برابر اشعه یو وی محافظت می شود.

مرحله اول: در این مرحله ابتدا باید چوب ترمووود را در استخر مخصوص غوطه ور کنید. سپس آن را بیرون بیاورید و تا 24 ساعت اجازه دهید تا چوب ترمووود خشک شود.

در ادامه مقالات شما را با مراحل دیگر رنگ کردن چوب آشنا خواهیم کرد.

پاسارگاد ارائه دهنده بهترین خدمات در زمینه رنگ چوب ترمو است.