رنگ چوب ترمو
22
ژانویه

نحوه استفاده از رنگ چوب ترمو

همانطور که می دانید استفاده از رنگ چوب ترمو باعث می شود که دوام و ماندگاری چوب ترمو به شکل قابل توجهی افزایش پیدا کند و همچنین با به کارگیری رنگ چوب ترمو، چوب شما تغییر رنگ پیدا نمی کند و همچنین خواص خود را از دست نمی دهد.

در مطالب قبل شما را با مهم ترین ویژگی های رنگ چوب ترمو آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا در مورد استفاده از رنگ چوب ترمو و همچنین ویژگی های آن اطلاعات بیشتری در اختیارتان قرار دهیم.

گفتیم که برای استفاده از رنگ چوب ترمو در مرحله اول باید چوب ترمو را در استخر شناور کنید تا خوب خیس شود، سپس بیرون بیاورید و تا 24 ساعت منتظر بمانید تا خشک شود.

در مرحله دوم رنگ کردن چوب ترمو باید با استفاده از برس رنگ، رنگ انتخاب مورد نظر را به تمام قسمت های چوب ترمو بمالید. سپس دوباره 24 ساعت منتظر برسید تا خوب خشک شود.

قیمت رنگ چوب ترمو

سپس در مرحله بعدی با گذشت 24 ساعت دوباره باید از رنگ چوب ترمو استفاده کنید و تمام قسمت های چوب ترمو را رنگ بزنید و دوباره اجازه دهید تا 24 ساعت باقی بماند تا خوب خشک شود.

در مرحله آخر باید یک تاپ کوت را روی سطح چوب ترمووود اسپری کنید. حالا چوب ترمو آماده استفاده است. لازم به ذکر است که استفاده از رنگ چوب ترمو به عنوان یک مکمل در نظر گرفته می شود. در هنگام استفاده از رنگ چوب ترمو باید تمامی موارد فوق با دقت انجام شود.

همانطور که می دانید شرکت پاسارگاد ارائه دهنده بهترین رنگ چوب ترمو است که کیفیت فوق العاده بالایی دارد و با استفاده از آن می توانید کیفیت و دوام قابل توجهی را به چوب ترمووود هدیه دهید.

لازم به ذکر است که این مجموعه ارائه دهنده رنگ چوب ترمو با بهترین و مناسب ترین قیمت ها است.