رنگ چوب ترمو
05
مارس

چطور از رنگ چوب ترمو استفاده کنیم؟

همانطور که می دانید با استفاده از رنگ چوب ترمو می توانید لوازم خانگی چوبی خود و همچنین سایر قطعات چوبی را جلا داده و ظاهری تمیز و زیبا به آن ها ببخشید. رنگ ترمووود بهر یکی از بهترین رنگ های چوب ترمو است که شما می توانید با استفاده از این محصول سطوح چوبی خود را زیباتر و مقاوم تر کنید.

در مطالب قبل شما را با مهم ترین فواید استفاده از رنگ چوب ترمو آشنا کردیم. در ادامه با ما همراه باشید تا شما را با نحوه استفاده از رنگ ترمووود برای لوازم خانگی چوبی بیشتر آشنا کنیم.

با رنگ بِهر می توانید از وسایل چوبی که در بیرون از خانه قرار می دهید به خوبی مراقبت کنید. با استفاده از این محصول علاوه بر زیبایی می توان دوام سطوح چوبی را نیز افزایش داد.

برای به دست اوردن نتایج بهتر در استفاده از رنگ چوب ترمو لازم است تا چه کار هایی را انجام دهید؟

اگر در رنگ کردن سطوح چوبی مفدمات کار را به خوبی فراهم کنید نتایج قابل ملاحظه ایی را دریافت خواهید کرد. می توانید لکه های قدیمی و کهنه را با استفاده از  BEHR PREMIUM® Wood Stain & Finish Stripper پاک کنید. همچنین برای اینکه کپک ها و قارچ ها را از سطوح چوبی از بین ببردی می توانید از محصول  BEHR PREMUIM® All-In-One Wood Cleaner استفاده کنید.

با توجه به مراحل زیر می توانید از رنگ چوب ترمو استفاده کنید.

مرحله اول

روی سایر سطوح اطراف میز چوبی که می خوهید رنگ بزنید یک پلاستیک و یا پارچه را پهن کنید تا ان ها لک نشوند.

مرحله دوم

به آرامی روی سطح مورد نظر را سمباده بکشید تا تمامی قسمت های ان صاف شود.

رنگ چوب ترمو

مرحله سوم

موافق راه های سطح چوبی با استفاده از یک قلموی نگ، رنگ ترمووود را روی سطح میز بکشید. بهتر است از یک قلموی با کیفیت استفاده کنید.

مرحله چهارم

تا زمانی که تمامی قسمت ها رنگ بگیرد این کار را ادامه دهید. هنگامی که از رنگ چوب ترمو استفاده می کنید مراقب گوشه های میز هم باشید تا آن ها نیز به خوبی رنگ شوند.