کلبه چوبی

همانطور که می دانید ساخت کلبه چوبی با استفاده از چوب ترمو یکی از مهم ترین کارایی های ترموود می باشد.

شما می توانید برای ساخت بهترین انواع کلبه چوبی، بهترین انواع چوب ترمو را از شرکت پاسارگاد تهیه کنید.

در اینجا می خواهیم برخی از مشخصات کلبه های چوبی را در اختیارتان قرار دهیم تا در هنگام سفارش آن ها بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

چرا کلبه چوبی بسازیم؟

صرفه جویی در مصرف انرژی

یکی از مهم ترین مزیت های استفاده از چوب ترموود در ساخت کلبه چوبی این است که در مصرف انرژی گرمایشی صرفه جویی خواهید کرد.

برخی از مصالح دیگر از جمله شیشه و یا فلز ممکن است به اندازه الوار های چوبی انرژی گرمایشی را ایزوله نکند. به همین خاطر می توانید با ساخت کلبه های چوبی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید.

همچنین چوب باعث می شود تا رطوبت هوا به زیر 5 درصد نرسد.

چوب ترمو

ساخت سریع

در مقایسه با آجر و همچنین بتن استفاده از این نوع الوار ها به عنوان مصالحی برای ساخت کلبه بسیار ارزان قیمت تر خواهد بود. بنابراین ساخت کلبه ها خیلی سریع تر می شود.

زیبایی

یکی از مهم ترین فاکتور هایی که افراد از کلبه های چوبی استفاده می کنند این است که این کلبه ها بسیار زیبا و جذاب هستند. سپری کردن اوقاتی در این کلبه ها بسیار لذت بخش خواهد بود.

زندگی در این کلبه ها حتی برای چند روز می تواند جزو لذت بخش ترین و خاطره انگیز ترین لحظات زندگی شما باشد.

برای ساخت کلبه چوبی می توانید با استفاده از الوار های ترموود این کار را انجام دهید. با به کارگیری دکوراسیونی خاص و منحصر به فرد می توانید زیبایی این کلبه ها را چند برابر کنید.

دوام بالا

برعکس آنچه که فکر می کنید کلبه های چوبی بسیار با دوام و ماندگار هستند برای سال ها می توان از آن ها استفاده کرد.

ساخت کلبه چوبی

در جهان که به سرعت در حال تغییر است، مصالح ساختمانی زیست محیطی در حال بازگشت به فرایندهای ساختمانی مدرن هستند.

هر ساله افراد بیشتری تصمیم می گیرند با استفاده از مصالح چوبی و کنده ها خانه ای بسازند و چند دلیل خاص برای این امر وجود دارد. اولاً، زندگی در یک خانه چوبی بهترین تجربه برای کسانی است که می خواهند در خانه ای بادوام، سازگار با محیط زیست، گرم و زیبا زندگی کنند. خانه های چوبی اکنون به خانه هایی مدرن، معتبر و منحصر به فرد برای همه تبدیل شده اند.

چوب به عنوان ماده اولیه ساختمانی، از زمانی که بشر شروع به ساختن خانه برای خود کرده است، مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر این، چوب یک ماده ساختمانی محکم و قابل اعتماد است، بنابراین یک خانه چوبی به اندازه کافی ساخته شده و مراقب آن می تواند برای مدت زمان طولانی ایستاده باشد.

این روزها خانه های چوبی زیادی در اروپای شرقی و اسکاندیناوی ساخته شده اند. یک خانه چوبی که مطابق با فن آوری های مدرن ساخته شده و به درستی نگهداری شود می تواند قرن ها ماندگار باشد.

از ویژگی های اصلی خانه های چوبی عمر طولانی، ظاهر عالی، همراه با نگهداری ارزان و سریع آنها است.

کلبه چوبی دارای مزایای زیادی مانند کاهش صدا، هزینه های گرمایش و سرمایش، استانداردهای بالای ساختمان و بهره وری انرژی است. بنابراین همیشه می توان جایی برای فرار از شهر و آرامش بیشتر داشت.

ما خانه های چوبی را دوست داریم، آنها احساس بسیار طبیعی به ما می دهند. از آنجا که ما انواع ایده های جالب طراحی را جمع آوری کرده ایم که برای خانه های کوچک چوبی یا کلبه ای مناسب هستند، می خواهیم آنها را با شما به اشتراک بگذاریم. شاید چیزی را ببینید که دوست دارید خودتان بسازید!

اگر خودتان در حال ساخت و ساز هستید یا با یک معمار در یک خانه کوچک چوبی یا کلبه ای کار می کنید، باید تصمیم بگیرید که بسته به اندازه خانواده و توانایی مالی شما، چه مقدار متر مربع فضای نیاز دارید.

کلبه چوبی

ویژگی سازه های چوبی

در ساخت خانه های پیش ساخته به گونه ای است که لازم نیست از 3 تا 12 ماه برای خشک شدن گچ داخل محل صبر کنید، مانند خانه های دیگر.

هزینه های گرمایش به دلیل عایق بندی دیوارهای این خانه های پیش ساخته کمتر است. تخمین زده می شود که اگر دیواری از خانه های پیش ساخته با ضخامت 15 سانتی متر، این مربوط به دیوار آجری 30 سانتی متر است. دیوارهای این نوع خانه های پیش ساخته همان مقاومت یکپارچه است.

“مردم عاشق خرد کردن چوب هستند. در این فعالیت فرد بلافاصله نتیجه می گیرد. ” آلبرت انیشتین.

مردم نتایج سریع و ارزان را دوست دارند و این دقیقاً همان چیزی است که چوب می تواند ارائه دهد.

برخی از تولیدکنندگان خانه های چوبی می توانند در مدت 7 روز یک خانه 100 متری چوبی بسازند. تصور کنید برای یک تعطیلات دو هفته ای به فلوریدا آمده اید و به خانه برگشته اید تا کشف کنید یک ساختمان جدید در باغ همسایگان شما به وجود آمده است. من به شما گفتم چوب چشمگیر است!

در مقایسه با آجر، سنگ یا بتن، سازه های چوبی مطمئناً در وقت صرفه جویی می کنند و ذاتاً با این کار صرفه جویی در نیروی کار حاصل می شود. این امر به ویژه در شرایط سخت آب و هوایی مانند باران شدید، برف و یخبندان، که ساخت چوب می تواند بدون مانع ادامه یابد، قابل اجرا است. همچنین یکی از دوستان سازنده من گفته که اجرای سازه های چوبی از آجر، بتن یا استفاده از اسکلت های فلزی راحت تر است.

خانه های دارای قاب چوبی امکان ایجاد تغییرات آسان در حین و بعد از مراحل ساخت را فراهم می کنند و این به دلیل سهولت، انعطاف پذیری و مقرون به صرفه بودن است که آن را به یک انتخاب محبوب و ارزان تبدیل کرده است. خانه های ساخته شده از بتن عایق بندی شده (ICF) برای تغییر پس از ساخت می توانند هزینه بر، دردسرساز و زمان بر باشند.

مهم ترین مزیت های ساخت کلبه چوبی

  • بار الکترواستاتیک برای بعضی از افراد معضل بزرگی است زیرا تصور می شود که بارهای الکترواستاتیک تا حدی ناسالم است. خبرهای خوب، چوب بار الکترواستاتیک صفر منتشر می کند.

اگر در اتاقی از روکش و پوشش چوب استفاده نشده باشد، به تنظیم رطوبت کمک می کند تا به افرادی که حساسیت تنفسی دارند کمک شود.

این موضوع نه تنها رطوبت را تنظیم می کند، بلکه فقط چوب می تواند باعث آرامش ذهن و آرامش سیستم عصبی شود.

فقط اطمینان حاصل کنید که رطوبت باعث نمی شود که چوب خیلی مرطوب باشد، در غیر اینصورت این مزیت الکتریسیته ساکن را می توان از طریق پنجره خارج کرد.

به همین دلایل، کلبه چوبی یک انتخاب سالم نسبت به مواد فلزی، پلاستیکی و سایر مواد در نظر گرفته می شود.

  • حتی اگر چوب به عنوان یک عایق صوتی کامل عمل نمی کند، با جذب امواج صوتی از تکان پژواک در اطراف اتاق جلوگیری می کند. هنگامی که با رقبای سازنده خود مقایسه می شود، اثبات می شود که در عایق صدا بسیار م موثر تر است، به ویژه هنگامی که صحبت از عایق بندی بین اتاق های مختلف می شود.

از چوب همچنین در بسیاری از سالن های کنسرت در سراسر جهان استفاده می شود زیرا به طور طبیعی صدا را کم می کند و آن صوت مناسب را در اتاق ایجاد می کند.

  • آخرین اما مهمترین مزیت چوب این است که زنگ نمی زند. اگرچه می تواند به نوعی اکسید شود، اما از نظر آماری در مقایسه با فلز ناچیز است. درست است، بعضی از فلزات زنگ نمی زنند، اما گران ترند.

یکی از دلایل بسیاری که چرا امروزه از چوب استفاده می شود، علیرغم پیشرفت های چشمگیر در تعالی مهندسی، وزن و ایمنی آن است.

برای ساخت کلبه چوبی با استفاده از چوب ترمو با کارشناسان ما در تماس باشید.

کلبه چوبی شاسی کشی اهن
عایق حرارت
دو جداره
کابینت
سرویس بهداشتی
فول امکانات
متراژ از32متر
تا200متر تنوع ساخت
سرعت بالا ساخت3ماه تا8ماه

پاسخگویی 24 ساعته