رنگ ترموود

برای خرید رنگ ترموود به چه اطلاعاتی نیاز دارید؟ در زمان خرید رنگ ترمو لازم است تا فاکتور های متعددی را مورد بررسی قرار دهید.

با وجود بسیاری از رنگ های مخصوص سطوح چوبی که می توان از بین آنها انتخاب کرد، گاهی اوقات ساده تر می توان با استفاده از ماده ای که به عنوان یک درزگیر شفاف شناخته می شود، به اصول اولیه پایبند بود. درزگیرهای شفاف یک روش عالی برای درخشش زیبایی واقعی چوب شما است.

خرید رنگ ترموود

اگر دارای تخته های چوبی ترموود هستید که دارای مقدار زیادی دانه هستند، مواد سیلانت کننده شفاف به شما اجازه می دهد دانه و بافت چوب نشان داده شود، جایی که سایر انواع پایان کار جلوه دادن دانه را از بین می برد یا حتی به طور کلی از بین می برد.

رنگ چوب ترمو

اگر به دنبال چیزی غیر از سیلر واضح هستید، اما هنوز هم می خواهید ویژگی های کفپوش چوبی خود را برجسته کنید، ممکن است بخواهید با رنگ ترمو کار کنید.

تونرها رنگ های شفاف هستند که به شما امکان می دهند بدون پنهان کردن ویژگی های منحصر به فرد چوب، لایه ای کمی از رنگ تر را به رنگ طبیعی چوب خود اضافه کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
راهنمای خرید رنگ ترموود

اگر می خواهید فضایی گرم و پذیرای ایجاد کنید، Honey Gold انتخاب خوبی برای تونر است. در حالی که تونرها مقداری رنگ ترموود را ارائه می دهند، با این وجود بافت و دانه چوب شما نشان می دهد.

برای کسانی که کمی بیشتر پوشش را دنبال می کنند و می خواهند کمی در انعطاف پذیری بافت چوب خود کمی یا انعطاف پذیری بیشتری داشته باشند، گزینه های رنگی شفاف نیمه شفاف زیادی وجود دارد.

رنگ های نیمه شفاف چوب می تواند به پنهان کردن نقص های جزئی در چوب ترمو کمک کند یا به سادگی جلوه جسارتری به چوب شما می بخشد.

رنگ های نیمه جامد همان رنگ ظریف و در عین حال غنی را به عنوان یک رنگ ترمو نیمه شفاف فراهم می کند، اما مقداری از دانه های چوب را پنهان می کنید در حالی که اجازه می دهد بافت نشان داده شود. رنگ های نیمه جامد چوب، پوست بیشتری را با نقص ایجاد می کند.

روکش جلوه ای نفیس به هر سطح می بخشد و در انواع رنگ ها و بافت ها در دسترس است

سالها پس از نصب می توانید زیبایی سابق سطح مورد نظرتان را بازیابید. رنگ چوب ترموود  دارای طول عمر طولانی است که یک مزیت خوب است زیرا به ترمیم و نگهداری کمی نیاز دارد.

اگر روکش روی زمین مستعد خاک باشد، یک اسفنج را با مایع شستشو دهید و سطح مورد نظرتان را تمیز کنید.

اگر روکش کاری شما چوب سخت است، آنرا نقره ای کنید و بر دانه های چوب طبیعی تأکید داشته باشید.

ساختار کاملاً خیره کننده ای به نظر می رسد و به راحتی با محیط اطراف خود ترکیب می شود. این نوع رنگ ها کاملا اکسیداسیون UV هستند.

سطح و آیا ماندگاری الوارها را افزایش می دهد.

ما توصیه می کنیم اولین مرحله پاک کردن کامل روکش از هرگونه کثیفی است که با گذشت زمان این آلودگی ها به وجود آمده سپی می توانید از رنگ ترموود استفاده کنید.

هنگام استفاده از Prepdeck، باید سطح آن را با Net Trol خنثی کنید. اینکار از هرگونه واکنش جلوگیری می کند.

چگونه درخواست شود؟ با استفاده از سمپاش پمپ 5 لیتری معمولی، کاملاً روی تخته ها اسپری کنید و حدوداً بگذارید

آخرین مرحله استفاده از روغن جلا دهنده است.

استفاده از رنگ ترموود باعث مادگاری و حفظ بافت چوب ترمو در برابر اشعه یو وی می شود.

نمایندگی رنگ ترموود

یکی از بهترین نمایندگی های رنگ ترموود را می توان شرکت پاسارگاد در نظر گرفت. شما می توانید بهترین انواع رنگ ترمو را از این مجموعه تهیه کنید.

رنگهای جامد بیشترین پوشش را ایجاد می کنند. برخی از افراد این گزینه را ترجیح می دهند اگر به دنبال ایجاد جلوه ای جسورانه تر باشند و به میزان دانه ای که در معرض بگذارند توجه نداشته باشند.

رنگ های جامد همچنین برای سطوحی که ممکن است نقایصی در چوب داشته باشند که دوست دارند آنها را پنهان کنند محبوب است. در اینجا انبوهی از گزینه های رنگی وجود دارد که تقریباً با هر خانه مطابقت دارد.

Rocky Grey انتخاب خوبی برای کمک به ایجاد گرما در فضای زندگی شما در فضای باز و در عین حال پوشش حداکثر سطح است. خاکستری های آبی مانند Rocky Grey در بازار طراحی خانه امروزه بسیار محبوب هستند و می توانند به شما کمک کنند تا با سطح پوشش عمیق تر، فقط به ظاهر مناسب برسید.

برای حفظ رنگ قهوه ای چوب، باید بلافاصله پس از نصب تراس را با استفاده از روغن تراس رنگی قهوه ای در نظر گرفته شده برای چوب اصلاح شده حرارتی، مانند روغن چوب Tikkurila Akva، رنگ آمیزی شده با، TVT 5051 یا TVT 5071، را انجام دهید.

برای مشاهده پوشش دهی رنگ چوب ترموود بهر که شرکت پاسارگاد نمایندگی اصلی آن است پیشنهاد میکنیم ویدیو زیر را مشاهده کنید.

برای حفظ سایه صحیح، توصیه می کنیم درمان را هر دو سال یکبار تکرار کنید یا به شرایط آب و هوایی و استفاده از تراس بستگی دارد.

اطمینان حاصل کنید که روغن چوب را نیز روی تمام سطوح قرار داده اید.

اگر می خواهید ترموود خود به طور طبیعی خاکستری شود، باید روغن تراس شفاف انتخاب کنید. توجه داشته باشید که روغن شفاف خاکستری شدن طبیعی چوب را کند می کند، بنابراین تغییر تدریجی در سایه ممکن است چند سال طول بکشد.

رنگ ترمو انتخاب شده توسط خودتان نیز امکان پذیر است. در این مورد، لازم به ذکر است که الگوهای رنگی که به چوب روشن آغشته شده اند، به دلیل مشخص بودن رنگ قهوه ای ، با رنگ نهایی مطابقت ندارند.

رنگ های شرکت پاسارگاد را می توان به عنوان رنگ مناسب ترمووود دانست چرا که این مجموعه به عنوان بهترین نمایندگی رنگ ترموود شناخته شده است.

رنگ کردن سطح چوبی برای حفاظت و ارزش زیبایی چوب ضروری است. این ماده به طرز موثری از تبدیل چوب به رنگ مایل به خاکستری جلوگیری کرده و جذب آب پوسیدگی چوب را کند می کند. علاوه بر این، رشد قارچ ها و کپک را نیز مهار می کند. چوب اصلاح شده با حرارت را می توان به همان روش چوب معمولی تمام کرد.

چوب ترموود رنگ شده ابعاد خود را به خوبی حفظ می کند. در محیط داخلی

استفاده می شود همچنین در ساخت مبلمان و وسایل چوبی.

در بعضی از شرایط آب و هوایی، رنگ الوارهای ترمووود

خاکستری می شود اگر سطح چوب رنگ نشده باشد، ممکن است در همان سطح ترک بخورد

که این امر طبیعی است. به عنوان مثال از طریق نفوذ آب به چوب از طریق انتهای برش متقاطع پوسیدگی ایجاد می شود. ممکن است همچنین به دلیل اشعه ماورا بنفش خورشید این اتفاق بیافتد.

اشعه ماورا بنفش نیز باعث محو شدن رنگ چوب می شود. رنگ سطح باعث تعادل و کاهش رطوبت چوب می شود.

همچنین منجر به شکاف و ترک خوردگی کمتر می شود. اقدامات احتیاطی بیشتر شامل محافظت از چوب حاصل از باران و نور خورشید. این فرسایش سطحی (نقاط نرم ،

پایین، شکنندگی و پوشیدن).

آب و هوای مختلف الزامات متمایزی را برای دوام چوب تعیین می کند. چوب های رنگ شده در بعضی از محیط ها و دما بهتر عمل می کنند.

به منظور اطمینان از حداکثر دوام در یک آب و هوای خاص لازم است تا از بهترین نمایندگی رنگ ترموود رنگ های مورد نیازتان را تهیه کنید.

حتما این مقاله را نیز مطالعه کنید
در انتخاب رنگ چوب ترمو باید به چه عواملی دقت کنید؟

نکات مهم در نگهداری از ترموود

  • نگهداری اولیه

تمام آنچه برای انجام تعمیر و نگهداری اولیهسطوح چوبی ترموود مورد نیاز است، پاک کردن مواد، شست و شستشو با آب و یک برس نرم است. به منظور جلوگیری از آسیب ، شستشو با تحت فشار توصیه نمی شود.

  • نگهداری با روغن

قبل از روغن زدن، مواد را از سطح چوبی دور کنید. سطح را با استفاده از مواد شوینده در نظر گرفته شده برای کف سازی با دقت بشویید.

بشویید و بگذارید ترموود کاملا خشک شود.

اگر سطح پس از شستشو دارای یک فیلم شفاف است، قبل از ادامه آن را پاک کنید. در صورت نیاز سطح را با استفاده از سنباده ظریف صاف کنید. 1-2 لایه روغن رنگی، مانند روغن چوب ، TVT 5051 یا TVT 5071. قرار دهید.

  • خاکستری کردن و بازیابی رنگ قهوه ای

اگر ترمووود مورد بررسی قرار نگیرد، با گذشت زمان خاکستری می شود.

آفتاب، سایه و شرایط پیرامونی تعیین می کند که چوب چقدر سریع خاکستری می شود.

اگر عرشه شما قبلاً خاکستری شده است و می خواهید رنگ اصلی آن را بازیابی کنید، می توانید از یک مایع لباسشویی قوی و یا سنباده استفاده کنید. پس از آن می توان سطح را به طور طبیعی درمان کرد، به عنوان مثال با روغن رنگی قهوه ای که به حفظ رنگ کمک می کند. به دستورالعمل های بخش “تعمیر و نگهداری با روغن” مراجعه کنید.

  • نقاط سیاه

ناخالصی های موجود در هوا مانند دوده یا گرده، یا گرد و غبار فلزی می تواند باعث ایجاد لکه های سیاه کوچک روی سطح چوبی شود.

در بعضی موارد، یک پایه سطح حاوی سولفات همراه با آب می تواند چوب را رنگ کند. با استفاده از روغن چوب رنگدانه ای درست بعد از نصب می توان از بروز لکه های سیاه جلوگیری کرد.

با خاکستری شدن تخته ها، لکه های سیاه غالباً به خودی خود و در اثر ضخامت زدگی از بین می روند.

وارد کننده رنگ ترموود

وارد کننده رنگ ترموود

همانطور که می دانید اسلوود به عنوان بهترین وارد کننده رنگ ترموود شناخته شده است. شما می توانید برترین انواع رنگ ترموود را از این مجموعه خریداری کنید.

رنگ چوب تحت علاوه بر ایجاد یک محصول جذاب تر، مزایای متعددی را نیز به همراه دارد. رنگ با کیفیت بالا، یک فیلم محافظ نازک برای سطح چوب ایجاد می کند، مقاومت در برابر تخریب اشعه ماورا بنفش رنگ و سطح چوب، و همچنین محافظت در برابر آلودگی هوا و سطح را ایجاد می کند.

از همه مهمتر، رنگ تولید شده می تواند به معنای افزایش فروش و یا حاشیه سود باشد.

اسلوود به عنوان بهترین وارد کننده رنگ ترموود، رنگ هایی بسیار با کیفیت را در دسترس قرار می دهد. کیفیت رنگدانه یک متغیر اصلی برای کیفیت کلی لکه است. لکه های با کیفیت بالا که با رنگدانه های 100٪ اکسید آهن ساخته می شوند، محو، گچ یا تغییر رنگ نخواهند داد و محافظت بسیار خوبی در برابر اشعه ماورا بنفش برای چوب ایجاد می کنند.

درمان و رنگ آمیزی مناسب با یک لکه منتقل شده در سطح آب با کیفیت بالا، به سطوح عمودی اجازه می دهد تا 15 سال رنگ، دوام و ظاهر کلی خود را حفظ کنند.

کاربر نهایی در سراسر کشور به طور فزاینده ای خواستار الوارهای رنگ شده ای هستند که کیفیت بالایی داشته باشند.

رنگ های منتقل شده از آب هنگام کار با چوب های گرمادهی شده ضروری هستند، به ویژه با توجه به پیشرفت های اخیر در فناوری رنگ های منتقل شده از آب. فرآیند رنگ آمیزی می تواند نسبتاً بدون عارضه باشد و به گونه ای انجام شود که به طور موثر و اقتصادی در هر فرآیند گرمادهی چوب قرار گیرد.

برای خرید رنگ ترموود با کشناسان ما در تماس باشید.

 

سوالات متداول

1رنگ ترمو چیست؟
رنگ ترمو ماده ای است که برای درمان سطح چوب ترمو و حفاظت همچنین زیبایی استفاده می شود. با استفاده از رنگ ترمو می توان از رشد قارچ ها و پوسیدگی سطح چوب جلوگیری کرد.
2ماندگاری رنگ ترموود چقدر است؟
رنگ ترموود با توجه به کیفیتی که دارد ماندگاری های مختلفی نیز دارد بنابراین هرچه از رنگ ها و محصولات با کیفیت تری استفاده کنید ماندگاری رنگ ترموود نیز بیشتر خواهد شد. اما به طور کلی می توان گفت لازم است تا هر 5 تا 7 سال یکبار رنگ سطح چوب مورد نظرتان را تمدید کنید.
3 قیمت رنگ ترمو چقدر است؟
قیمت رنگ ترمو با توجه به مقدار و همچنین کیفیت رنگ ها متفاوت است. بسته به سطحی که می خواهید رنگ بزنید لازم است تا رنگ مورد نظر را انتخاب کنید.
4رنگ ترمو را از کجا بخریم؟
همانطور که می دانید شرکت پاسارگاد ارائه دهنده بهترین انواع رنگ چوب ترمو می باشد شما می توانید برترین انواع رنگ چوب را از این مجموعه خریداری کنید. شرکت پاسارگاد به عنوان معتبرترین نمایندگی فروش رنگ بِهر و شناخته شده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × چهار =

پاسخگویی 24 ساعته