10
اکتبر

دیوارپوش

علاوه بر رنگ چوب ترمو یکی دیگر از فعالیت های حرفه ایی شرکت پاسارگاد ارائه بهترین انواع دیوارپوش و همچنین اجرای دیوارپوش می باشد.

امروزه توجه به دکوراسیون از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

علاوه بر استفاده از پارکت و همچنین سایر تجهیزات و امکانتی که در دکوراسیون شما موثر است می توانید با اجرای دیوارپوش نقش بسیار مهمی در زیبایی و جذابیت دکوراسیون منزل و محل کارتان داشته باشید.

شرکت پاسارگاد ارائه دهنده بهترین انواع رنگ چوب ترمو و ترموود آماده ارائه بهترین دیوارپوش ها مخصوص منازل و همچنین محیط های اداری می باشد.

دیوار پوش ها به دو دسته طبقه بندی می شوند: دیوار پوش های MDF و همچنین دیوار پوش های PVC

پوشش دیوار

همانطور که می دانید دیوارپوش یکی از مهم ترین فاکتور هایی است که می توانید برای داشتن دکوراسیونی شیک تر و جذاب تر از آن استفاده کنید.

البته استفاده از دیوار پوش تنها به دلیل زیبایی و جذابیت بیشتر دکوراسیون شما نیست و کارایی های بیشتری دارد که یکی از آن ها عایق سازی بیشتر در برابر صدا می باشد.

شرکت پاسارگاد ارائه دهنده بهترین انواع چوب ترمو در زمینه دیوارپوش نیز فعالیت می کند. و شما می توانید بهترین این محصولات را از این مجموعه تهیه کنید.

هنگامی که اکثر افراد به فکر تغییری در دیوار های خود هستند بیشتر فقط رنگ یا کاغذ دیواری را گزینه های مناسب می دانند. با این حال، یک انتخاب خارق العاده دیگر نیز وجود دارد که معمولاً فراموش می شود. پوشش های دیواری یک انتخاب عالی هستند که می تواند زندگی را به هر اتاق منتقل کند. برای افرادی که تصمیم دارند این مسیر را طی کنند، طرح های زیادی وجود دارد. در اینجا برخی از مزایای دیوارپوش برای خانه یا محل کار شما آورده شده است.

اگر می خواهید انتخاب به صرفه ای داشته باشید دییوارپوش ها معمولا قیمت معقولی دارند. وقتی آنها را با کاغذ دیواری یا رنگ مقایسه می کنید، هزینه های اولیه کمتری دارند. علاوه بر این، دیوارپوش بعد از گذشت چند سال باز هم زیبایی و جذابیت خود را مانند روز اول حفظ می کند.

اما اگر شما دیوار ها را کاغذ دیواری کنید ممکن است قسمت هایی از کاغذ دیوار پاره شود و یا با رنگ کردن دیوار ها ممکن است باز هم به یک لایه رنگ دیگر روی آن اضافه کنید.

آیا می دانید که می توانید پوشش های دیواری را شخصی سازی کنید؟ اگر صاحب شغلی هستید، اگر لوگوی شرکت شما روی آن طراحی شود، می توانید طراحی خود را انجام دهید! به این صورت می توانید لوگوی خود را بیشتر در ذهن مشکتری ماندگار کنید و به نوعی برندینگ انجام دهید.  به عنوان مثال، شاید شما صاحب یک رستوران باشید و شعار خود را روی پوشش دیوار طراحی کنید.

علاوه بر چوب ترمو می توانید برای سفارش بهترین انواع دیوارپوش با کارشناسان ما در تماس باشید.