رنگ اپوکسی
13
آگوست

اپوکسی

از دیگر محصولات کاربردی و مهم این مجموعه می توان به اپوکسی اشاره کرد.

همانطور که می دانید شرکت پاسارگاد ارائه دهنده بهترین انواع رنگ چوب ترمو و همچنین انواع مختلف اپوکسی می باشد.

انواع مختلف اپوکسی

  • اپو کسی کف ساده
  • اپو کسی کف سه بعدی
  • اپو کسی کف گرانیتی

رنگ اپو کسی :

این محصول با قابلیت طول عمر بالا نسبت به هر نوع کفپوش و تنوع رنگی و طراحی بالا با خاصیت آنتی باکتریال ضد خش ضد اسید و نارسا برق و سطح یکدست بدون درز شکاف از دیر باز نظر اروپا را برای اجرا بیشتر محصول در منازل بیمارستان ، کارخانه و … به خود جلب کرده این محصول به صورت ساده ابر باد و 3D اجرا می شود.

کفپوش اپوکسی

علاوه بر چوب ترمو شما می توانید بهترین انواع اپوکسی را از این مجموعه تهیه کنید.

روکش کفپوش اپوکسی بسیار با دوام و سخت برای کفپوش های صنعتی و تجاری می باشد. برای ارائه کفپوش با کارایی بالا و جذاب، می توان از این نوع اپوکسی ها استفاده کرد.

از این نوع روکش ها می توان در ساختمان های تجاری و اداری استفاده کرد. برای کفپوش مکان هایی از جمله تجاری، انبارها، کارخانه های تولیدی، آزمایشگاه ها و ساختمانهای تولید دارویی و همچنین بسیاری دیگر می توان از کفپوش های اپوکسی استفاده نمود.

این نوع کفپوش ها سطوحی بدون درز هستند که می توان به راحتی آن ها را از هر گونه گرد و غبار و آلودگی پاک نمود. به دلیل تمیز کردن راحت این نوع کفپوش ها به راحتی می توان آن ها را در بسیاری از مناطق مورد استفاده قرار داد.

با استفاده از روکش اپوکسی، به راحتی کف یک سیمان معمولی را به یک سطح غیر متخلخل تبدیل خواهید کرد. این مزیت باعث می شود کفپوش اپوکسی ایده آل برای استفاده در جایی باشد که لکه ها و آلودگی ها به ترتیب روز باشد، مانند نقاشی، نجاری و مراقبت از آن. کفپوش اپوکسی همچنین لکه ها را دفع می کند و از این طریق شما را قادر می سازد بدون زحمت هرگونه آثار لک و آلودگی را تمیز کنید.

علاوه بر اینکه استفاده از کفپوش اپوکسی باعث می شود تا شما راحت تر بتوانید سطوح مورد نظر را تمیز کنید صاحب کف زیبا تر و جذاب تری نیز خواهید بود.

یکی دیگر از مزیت های استفاده از این نوع اپوکسی ها این است که آماده سازی آن ها بسیار ساده است و خیلی راحت می توان آن ها را نصب کرد.

همانطور که می دانید شرکت پاسارگاد ارائه دهنده بهترین انواع چوب ترمو می باشد و علاوه بر این می توانید  با کیفیت ترین انواع اپوکسی را از این مجموعه تهیه کنید.

برای تهیه بهترین انواع اپو کسی می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.